Найбільш небезпечна сигарета – викурена в перші півгодини після сну

Цигарка, викурена в перші 30 хвилини після пробудження, удвічі збільшує ризик розвитку у людини одразу трьох видів раку.

Ранкова цигарка, викурена в перші 30 хвилини після пробудження, удвічі збільшує ризик розвитку у людини не тільки раку легенів, але й раку шиї та голови.

Дослідження фахівців з Медичного коледжу Пенн Стейт в США засвідчило: ризик виникнення раку залежить не тільки від частоти і тривалості вживання нікотину, але й від режиму куріння, передає BBC.

Так, особливо високий ризик виникнення онкологічних захворювань легенів у тих, хто полюбляє викурити першу сигарету одразу після сну.

СТРЕС НА РОБОТІ ДОПОМАГАЄ КИНУТИ ПАЛИТИ (ТЕСТ НА ЗАЛЕЖНІСТЬ)

У дослідження взяли участь 7610 курців. 4776 з них уже були хворі на рак легенів, а 2835 курців були здорові.

Під час експерименту з'ясувалося, що в порівнянні з тими, хто починав курити не раніш ніж за годину після пробудження, люди, які хапалися за сигарету одразу, мали на 79% більше шансів отримати рак.

При цьому кількість викурених за день сигарет на ці показники не впливала.

Інше дослідження, в якому взяли участь 1850 курців, у 1055 з яких був рак голови і шиї, показало, що люди, які курили в перші 30 хвилин після сну, на 59% більше були схильні до розвитку раку, ніж ті, хто чекав годину і більше.

Таким чином, ранкове куріння в ліжку відносить людину до основної групи ризику за трьома видами раку.

"У таких курців - більш високі рівні нікотину та інших токсинів в організмі. Скоріш за все, у них більш серйозна залежність від нікотину, ніж у людей, які утримуються від куріння вранці хоча б півгодини-годину", - прокоментував керівник дослідження доктор Джошуа Маскар.

Для тих, хто вирвшив більш серйозно замислитися про своє здоров'я і спробувати кинути курити, італійські вчені розробили спеціальну методику, яка значно збільшує шанси відмовитися від цієї шкідливої звички навіть у затятих курців. Науковці розробили безнікотинові пластикові інгалятори, застосування яких допомагає подолати як фізичну, так і психологічну залежність від куріння.

Читайте також:

2-річний хлопчик, який викурював 40 сигарет на день, кинув палити

Пам'ятка для завзятих курців: правила паління у 25 країнах світу

Знайдено спосіб, який змусить кинути курити будь-кого

Вчені встановили механізм виникнення раку легенів у курців

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: