Німецькі лікарі врятували немовля вагою 275 грамів

Німецьким лікарям вдалося виходити немовля, котре при народженні важило 275 грамів. Наразі дитина є найменшим у світі врятованим хлопчиком.

У Німеччині співробітникам клініки Геттінгенського університету вдалося виходити дитину, вагою лише 275 грамів. На сьогоднішній день врятоване німецькими лікарями немовля – найменший хлопчик, котрий вижив.

За словами представника клініки Стефана Веллера, матір дитини надійшла до медичного закладу в червні минулого року на 25-му тижні вагітності.

У зв'язку з небезпечним для матері та плоду ускладненням лікарі вирішили провести жінці кесарів розтин. Таким чином, новонароджений важив усього 275 грамів, довжина його тіла становила 27 сантиметрів.

Хлопчик, котрого лікарі назвали Хлопчик-з-пальчик був виписаний з клініки в грудні минулого року після 6 місяців перебування у відділенні інтенсивної терапії. До цього часу його вага збільшилася до 3,7 кілограма. Лікарі продовжують спостереження за дитиною вдома.

У Німеччині мінімальна вага, при якій вважається можливим виходжування новонароджених, становить 350 грамів.

Відомі кілька випадків успішного виходжування дітей з меншою вагою. Так, кілька років тому американським медикам вдалося врятувати дівчинку, котрі важила при народженні всього 243 грами. Японським фахівцям вдалося виходити хлопчика вагою 297 грамів.

Читайте також:

Японські вчені навчилися розшифровувати плач немовлят

Немовлята вивчають рідну мову ще в утробі

Породілля і її немовля "воскресли" напередодні Різдва
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: