У Швеції розробили зарядний пристрій, що працює на воді

Зарядний пристрій PowerTrekk генерує електроенергію з водню, який міститься в паливному елементі.

У Швеції розроблений портативний зарядний пристрій, який генерує електроенергію води водню, що наявний у складі води. Вода заливається у спеціальний вбудований резервуар.

Іноваційний пристрій представлений компанією myFC і отримав назву PowerTrekk.

Усередині приладу знаходиться "картридж", що вміщує 4 л водню, невеликий резервуар, в який необхідно залити столову ложку води, і літій-іонний акумулятор ємністю 1 600 мА ∙ год

У результаті хімічної реакції (технологія розроблена американською фірмою SiGNa Chemistry) через протонообмінні мембрану виділяється електроенергія, яка живить батарею, а від неї через USB-порт вже спрямовується у смартфон або інший мобільний гаджет.

За словами шведських конструкторів, за допомогою PowerTrekk можна заряджати телефони, GPS-навігатори, медіаплеєри і багато інших гаджетів. Максимальна напруга на виході зарядника - 5 В.

Пристрій вагою 240 г стовідсотково екологічно безпечний, оскільки в результаті його роботи виділяється сама лише водяна пара. Щоправда, працює воно на відкритому повітрі при температурі від +5 до +30 градусів. Мінімальний термін використання - два роки.

Читайте також:

Apple випустить "iPhone для бідних"

Науковці створили невидиму клавіатуру (відео)

LG випустив перші в світі 3D-смартфон і планшет (відео)

Створено перший у світі планшетник для дітей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: