Гілларі Клінтон подобається, як Україна наближається до демократії

Гілларі Клінтон та Костянтин Грищенко підтвердили стратегічне партнерство двох країн.

Глави зовнішньополітичних відомств України та США Костянтин Грищенко і Гілларі Клінтон підтвердили стратегічне партнерство двох країн під час підписання 26 вересня Меморандуму про взаєморозуміння в галузі ядерної безпеки в Нью-Йорку.

У своїх виступах глави зовнішньополітичних відомств висловилися на тему демократії в Україні.

Зокрема, Грищенко заявив, що для України "США були в останні 20 років і будуть основним стратегічним партнером у глобальній економіці і в світовій політиці, де багато ризиків виникають раптово і вимагають швидкої реакції з боку міжнародного співтовариства".

"Як ми знаємо, демократії будуються на системі "стримувань і противаг", справедливих і неупереджених інститутах, незалежності судової системи, розумному виборчому законодавстві, а також незалежних ЗМІ і цивільному суспільстві. Ми вважаємо, що Україна перебуває на шляху до досягнення цих цілей, і закликаємо продовжувати просуватися вперед", - зазначила у свою чергу Клінтон.

За її словами, Україна знаходиться на порозі досягнення стабільної, функціонуючої демократії, яка сприятиме її процвітанню і безпеці, зміцнить її відносини зі своїми партнерами і сусідами, і надасть більше можливостей для українських громадян.

Нагадаємо, нещодавно Гілларі Клінтон та міністр закордонних справ ЄС Кетрін Ештон написали листа президенту України Віктору Януковичу щодо арешту екс-прем'єра Юлії Тимошенко.

Читайте також:

Янукович у США домовився про уран та газ

МЗС: Процес над Тимошенко – це внутрішня справа України

Клінтон вирішила заступитися за Тимошенко перед Януковичем

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: