Мусульмани збираються ввести в Лондоні закони шаріату

Британські мусульмани розгорнули кампанію за створення у Лондоні окремих кварталів, які житимуть за ісламськими законами.

Мусульмани Великобританії закликають до створення у Сполученому Королівстві спеціальних зон, які підпорядковуватимуться законам шаріату.

За планом мусульман, два квартали у Йоркширі і один в Східному Лондоні мають перетворитися на міні-ісламські держави, які житимуть за власними законами поза юрисдикцією британського права.

Найближчим часом буде проведена кампанія із введення такого плану в дію. На в'їздах до кварталів з переважно мусульманським населенням будуть вивішені плакати: "в'їзд в зону шаріату", "азартні ігри заборонені", "музика і концерти заборонені", "алкоголь заборонений", "оголеність і проституція заборонені".

Цікаво, що ісламісти аргументують необхідність запровадження законів шаріату тим, що це сприятиме боротьбі з екстремізмом.

Самі мусульмани зізнаються, що вважають цю ідею надуманою і більше рекламною. "Якби ми хотіли жити за законами шаріату, то жили б у країні, де вони діють", - сказав один імам.

Однак британські християни стурбовані. Зазначимо, що політика толерантності і мультикультурності, яку довго проводило британське суспільство, останнім часом втрачає все більше прихильників. Примітно, що представники націоналістичної партії на останніх виборах вперше в новітній історії пройшли до британського парламенту.

Читайте також:

Глава Скотланд-Ярду подав у відставку

Ісламісти збираються убити мусульманку, яка знялася оголеною для Playboy

Таліби поклялися на честь бен Ладена знищити НАТО, євреїв і християн

В Ірані випалять кислотою око чоловікові, який осліпив жінку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: