Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Посуха на сході Африки визнана найгіршою за 60 років

Мала кількість опадів у сезон дощів і зростання цін на продовольство привів до різкої нестачі їжі в Джібуті, Ефіопії, Кенії, Сомалі і Уганді.

ООН визнала посуху на території півострова Сомалі, який також іменують Африканським рогом, найгіршою за останні 60 років.

Як повідомляється, наслідки посухи вже відбилися на десяти мільйонах людей. У деяких районах, розташованих далеко від узбережжя, почався голод.

Мала кількість опадів у сезон дощів і зростання цін на продовольство привів до різкої нестачі їжі в Джібуті, Ефіопії, Кенії, Сомалі і Уганді. У деяких районах Кенії ціни на зерно зросли більш ніж на 80% у порівнянні із середнім показником за п'ять років.

В Ефіопії зростання цін на продовольчі товари склало 41%. Крім того, критичну нестачу продовольства зафіксували в 11 районах Кенії.

Представник підрозділу ООН з питань надання гуманітарної допомоги Елізабет Бірс заявила про необхідність збільшення фінансування постраждалих районів. Так, Джібуті отримала лише 30% необхідних коштів, а Сомалі і Кенія - близько половини. За словами Бірс, якщо в ситуацію не виправити найближчим часом, масштаби наслідків посухи можуть стати набагато серйознішими.

Нагадаємо, нещодавно повідомлялося про посуху у південно-східних районах Китаю, яку також визнали найсильнішою за 60 років.

Читайте також:

У Росії звільнятимуть невінчаних працівників, щоб Бог дарував дощі

Найвищий в світі водоспад Анхель висох

На Одещині три тисячі людей живуть без води вже 12 років

Залиште свій коментар

Вибір редакції