Потужна повінь в Якутії: евакуйовано 7 тисяч людей

Через високу воду в Якутії довелося евакуювати близько 7 тисяч мешканців. Підтопленими залишаються півтора десятки населених пунктів.

Повінь в Якутії відкрила рахунок жертвам. Біля села Октемци республіки Саха під час повені загинула людина, яка не змогла вибратися з автомобіля. Як повідомили в Головному управлінні МНС регіону, зараз в Якутську, Хангаласького, Мегіно-Кангаласском і Намському районах Якутії продовжує діяти режим НС.

У Намському повністю затоплені п'ять населених пунктів, населення з них евакуйовано. У Якутську рівень води вранці опустився на 40 см. в порівнянні з вчорашнім максимумом і становить 8,4 м. Загалом рятувальникам
довелося евакуювати близько 7 тисяч мешканців.

Повінь в Якутії змусила відключити від електроенергії десятки населених пунктів. Ряд об'єктів Якутських міських електричних мереж відключені у зв'язку з загрозою затоплення. На Якутській ТЕЦ вибудовується друга лінія "оборони", існує небезпека прориву її дамби. Тут заготовлені мішки з піском, які дозволять оперативно латали щилини. На ТЕЦ цілодобово працює штаб з надзвичайних ситуацій, організовано постійне чергування.

Причиною повеней стали затори криги на ріці "Лена". Це призвело до того, що вона вийшла з берегів. Аби вода спала, фахівці МНС підривають кригу. За даними місцевої влади, ситуація уже покращується. Повідомляють, що вода відступила від кількох населених пунктів, які затопило першими.

Читайте також:

Рівень води у Віслі досяг критичного рівня: Варшава готова до евакуації

Жертвами циклону "Лайла" в Індії стали 27 людей

Шуфрич вилетів боротися з повінню на Закарпатті

Центральну і Східну Європу затопило

ВідеоУ Росії потерпають від повеней

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: