Жінка вперше стала прем'єр-міністром Таїланду

Тайський парламент підтримав кандидатуру молодшої сестри колишнього глави уряду на посаду нового прем'єра країни.

Парламент Таїланду обрав на посаду прем'єр-міністра Йінглак Чінават, молодшу сестру колишнього глави уряду, а тепер лідера опозиції Таксіна Чінавата.

44-річна Чінават стала першою в історії Таїланду жінкою, яка обійняла посаду прем'єра. Її кандидатуру підтримали 296 депутатів з 500. Офіційно вона почне виконувати свої обов'язки після затвердження на посаді королем Пуміпоном Адульядета.

Нова прем'єр-міністр зіткнеться зі складним завданням збереження миру всередині країни.

На думку оглядачів, Чінават повинна взяти до увагу жорстоку війну, свідком якої вона була, коли в 2006 році в Таїланді стався переворот, і її брат, екс-глава уряду Таксін Чінават, був скинутий з посади і змушений залишити батьківщину.

Тепер його сестрі доведеться відшукати рівновагу між армією та елітою з одного боку, і представниками так званого руху "Червоні сорочки" – з іншого.

Нагадаємо, у липні 2011 року партія "Пхіа Тхай" ("Для Таїланду"), членом якої є Чінават, здобула перемогу на виборах в Національну асамблею парламенту.

На цих виборах правляча Демократична партія Таїланду зазнала поразки, після чого її лідер і колишній прем'єр-міністр країни Апхісіт Ветчачива був змушений піти у відставку.

Після цього відбулися вибори нового прем'єра Таїланду.

Йінглак Чінават закінчила університет міста Чіангмай і університет Кентуккі за спеціальністю "державне управління", обіймала керівну посаду в компанії Advanced Info Service PCL - найбільшому мобільному операторі Таїланду. Вона заміжня, має сина.

Читайте також:

Суд конфіскував у екс-прем'єра Таїланду половину статків

Принцеса Таїланду потрапила в ДТП під час візиту до Єрусалиму

Зіткнення між армією та опозицією у Таїланді: понад 20 людей загинули

На кордоні Таїланду і Камбоджі поновилися бої за стародавній храм

ВідеоЖінка вперше стала прем'єр-міністром Таїланду

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: