У Дніпропетровську відкрилася "агенція вибачень"

Дипломовані психологи мирять закоханих, ділових партнерів та дітей з батьками. Використовується все: від телефонного дзвінка - до оркестру.

У Дніпропетровську пропонують унікальну послугу – спеціально навчені люди будуть за вас вибачатися.

Причому не просто так, а на суто науковій підставі, адже в "агенції вибачень" працюють тільки дипломовані психологи. Вони переконують, просити вибачення – мистецтво, повчитися якого не завадить усім нам.

Психологи кажуть, Елтон Джон мав цілковиту рацію, співаючи, що "вибач" – найскладніше слово у світі. Коли треба його промовити, сміливості бракує майже усім.

Вони переконалися в цьому, коли півроку довелося працювати з клієнтом, який саме через це мало не втратив бізнес та дружні стосунки. Проблему, зрештою, владнали, а складний випадок наштовхнув на ідею створити щось на зразок "швидкої допомоги" з організації примирення.

Щоб скористатися заочним примиренням, треба прийти або подзвонити в агенцію.

Там за символічну плату - 15-20 гривень - професійний психолог складе текст вибачення, який, за бажанням клієнта, може ще й сам промовити вказаній людині.


Телефонна розмова - найпростіша послуга. Якщо потрібно, вибачення передадуть особисто, можна з квітами, цукерками, навіть з оркестром, - аби подіяло.

Одна з перших клієнток, хто насмілився скористатись екзотичною послугою, - жінка, яка посварилася з другом, каже, що агенти їй дуже допомогли. Спочатку чоловік іронізував, але психологи спрацювали професійно – зараз стосунки відновлено.

Психологи кажуть – ідея із агенцією вибачень влучила просто в ціль. За неповних два місяці роботи – більше сотні примирень, у деяких випадках люди не спілкувались більше десяти років. Найчастіше по допомогу звертаються чоловіки, які хочуть перепросити ділових партнерів та друзів, та дорослі діти, щоб вибачитись перед батьками.

Детальніше про агенцію та її послуги дивіться у відео ТСН.

Читайте також:

Мирон Маркевич вибачився за нецензурну лайку

Єхануров вибачився, що проголосував за Тимошенко

Обама вибачився за звинувачення поліції в расизмі

Мер румунського міста вибачився за носіння форми Вермахту

ВідеоАгенція вибачень

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: