Джорджу Бушу запропонували роботу в магазині

Мережа магазинів Elliott's Hardware запропонувала колишньому господареві Білого дому посаду закликальника.

Нову, "престижну роботу" підшукали колишньому президентові США Джорджу Бушу його земляки в рідному Техасі. Мережа господарських магазинів Elliott's Hardware запропонувала колишньому господареві Білого дому посаду закликальника.

"Ми упевнені, що отримані вами впродовж багатьох років спілкування з іноземними офіційними особами навики роботи з людьми роблять вас відмінним кандидатом на цю посаду", - мовиться у відкритому листі, з яким звернувся до Бушу зі сторінок газети Dallas Morning News глава Elliott's Hardware Кайл Уолтерс.

"Ми пропонуємо цю посаду панові Бушу абсолютно щиро", - сказав Уолтерс журналістам. - Ми вважаємо, що вона б йому дуже підійшла".

Поки 43-й президент США ніяк не відгукнувся на цю пропозицію. Хоча навряд чи він потребуватиме нової роботи, враховуючи, що до кінця днів йому визначена державна пенсія у розмірі 200 тисяч доларів в рік.

Та і вільний час у пенсіонера Буша навряд чи передбачається. Судячи з його висловів перед відходом зі своєї посади, він разом з дружиною Лорою має намір влаштуватися в Далласі, де в кінці минулого року купив будинок за 2 млн доларів.

Буш, як очікується, займеться в Далласі насамперед створенням своєї президентської бібліотеки, музею та інституту свободи на базі Південного методистського університету.

Крім того, як і всі президенти до нього, він має намір сісти за мемуари і виступати з лекціями, які, як правило, приносять гонорари в шестизначних цифрах.

Читайте також:
Джорджа Буша називають найгіршим президентом Америки
Буш постраждав від фінансової кризи
Джордж Буш попрощався

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: