Перший гей-парад в Китаї пройшов без параду та без китайців

Gay Pride: перший китайський гей-фестиваль для китайців пройшов непомітно.

З 7 по 13 червня у Шанхаї проходить перший в Китаї гей-фестиваль Shanghai Pride 2009.

За словами організаторів, він покликаний привернути увагу до проблем китайського гомосексуального товариства. Утім, подію не рекламувала, а потім не висвітлювала місцева преса.

Крім того, щоб не було необхідності отримувати офіційні дозволи, учасники заходу збираються не на вулицях, а в приватних будинках та закладах. Там впродовж тижня відбуватимуться різноманітні виставки, кіно-покази, семінари і лекції.

Китайські геї не вірять, що фестиваль поліпшить їх положення. Учасники акції - в основному іноземці, що пропагують західну гей-культуру, зазначила в бесіді з AFP одна з китайських лесбіянок. Залучити на свою сторону китайців їм буде важко, вважає жінка.

Ставлення до людей нетрадиційної сексуальної орієнтації в Китаї неоднозначне. За деякими даними, в КНР проживає близько 30 мільйонів представників нетрадиційної сексуальної орієнтації. Проте, за офіційною статистикою, їх не більше 10 мільйонів людей. Нетрадиційна сексуальна орієнтація перестала в Китаї вважатися злочином лише у 1997 році.

Читайте також:

Китай відкрив "мекку для нудистів"

Львівських геїв закидали яйцями

Американець-транссексуал народив другу дитину

Геї та лесбіянки влаштували під Києвом рольові ігри

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: