За 10 тисяч доларів жінка витатуювала собі на лобі рекламу

Американці вигадують додаткові способи заробітку на своєму тілі: на татуюванні або футболках з рекламою можна заробити тисячі доларів.

У США молода мати витатуювала собі на лобі рекламу мережевого порталу on-line казино. Таким чином жінка вирішила заробити грошей на навчання сина.

За татуювання з рекламою жінці заплатили 10 тисяч доларів. Як зазначили місцеві ЗМІ, цієї суми недостатньо для повної оплати будь-якої вищої освіти – тож де дівчина дозволить зробити собі чергове татуювання, щоб заплатити залишок за навчання сина, залишається тільки припускати.

Цікавий спосіб заробітку на рекламі запропонував й інший американець. 26-річний маркетолог заробляє тим, що кожного дня носить футболки будь-якої компанії, яка заплатила за рекламу. У рекламному одязі він фотографується та викладає знімки до соціальних мереж.

За останній рік підприємець заробив на своєму тілі більше 66 тисяч доларів. Схема чоловіка проста: за рекламу він бере "номінальну вартість" дня. Так, 1 січня коштує один долар, а 31 грудня - 365 доларів.

Читайте також:

Adidas випустить кросівки за один євро

Піхотинець витатуював імена 223 військових, загиблих в Афганістані

Економіст підрахував вартість щастя

Американець вимагає від банку компенсацію у 1784 секстильйона доларів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: