7%  львів’ян не вважають Бандеру Героєм України

77% відсотків категорично проти того, щоб скасувати указ щодо присвоєння Степанові Бандері звання Герой України. Серед них - регіонали.

У Львівській області ідею скасувати указ щодо присвоєння Степанові Бандері звання Герой України позитивно сприймають лише 7% опитаних.

Негативно сприймають таку ідею – 77%, 16% - не змогли визначитися з цього питання. Такі результати опитування соціологічної групи "Рейтинг".

Найбільшими противниками скасування указу є виборці "Нашої України", ВО "Свобода" та БЮТ, найбільшими прихильниками – Партії регіонів, хоча й серед них 16% - проти скасування указу.

Аудиторія дослідження – населення Львівської області віком від 18 років. Вибіркова сукупність 1200 респондентів. Метод дослідження – особисте формалізоване інтерв'ю відповідно до опитувальника.

Помилка репрезентативності дослідження: для значень близьких до 50% похибка становить не більше 2,8%, для значень близьких до 30% – не більше 2,4%, для значень близьких до 10% – не більше 1,7%. Терміни проведення дослідження 19-29 червня 2010 року.

Нагадаємо, що 6 липня прихильники ВО "Свобода" і УНА-УНСО організували пікет проти позбавлення звання Героя України головнокомандувача УПА Романа Шухевича. Націоналісти провели мітинг біля Вищого адміністративного суду в Києві, де розглядається скарга на рішення Донецького суду про позбавлення Романа Шухевича звання Героя. Нагадаємо, що суд позбавив звання Героя України Степана Бандеру та Романа Шухевича, пояснивши це тим, що вони не були громадянами України.

Читайте також:

Дніпропетровець подав до КС з приводу героїзації Бандери

ВР попросила Януковича не називати стадіон у Львові іменем Бандери

Націоналісти оточили ВАСУ з плакатами "Бандера прийде – порядок наведе!"

Кожен третій львів'янин вважає себе бандерівцем

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: