Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ганні Герман після інфаркту лікарі заборонили рухатися

Заступниця глави Адміністрації президента Ганна Герман іде на поправку після інфаркту, але поки що лікарі заборонили їй рухатися. Кілька разів їй телефонував Віктор Янукович.

Заступниця глави Адміністрації президента Ганна Герман, які цього тижня перенесла інфаркт, почувається добре та йде на поправку.

"Я щойно у неї був. Лікарі не дозволяють їй рухатися. Але, якби це залежало від неї, вона б уже встала з ліжка", - розповів її чоловік Сергій Герман.

Водночас він не узявся прогнозувати, коли її випишуть. "Не знаю. У нас же варто потрапити до лікарні, й ти вже собі не належиш - усе вирішуватимуть лікарі. А вони ухиляються від відповіді. Гадаю, надовго лікування не затягнеться. На щастя, хворобу вдалося швидко локалізувати, їй вчасно зробили стентування", - зауважив він.

За ці дні Ганні Герман кілька разів телефонував президент Віктор Янукович, цікавився її станом, розповів чоловік.

Разом із тим матір Ганни Герман, Катерина Стеців, скаржиться, що їй про стан дочки нічого не говорять. "Мені ніхто не дзвонить. Я хвилююся", - сказала Катерина Григорівна, яка живе в селі Колодруби Миколаївського району Львівщини.

У ніч на 14 жовтня Ганну Герман госпиталізували до клініки Державного управління справами "Феофанія". Там їй провели ангіографію - обстеження, яке виявило інфаркт.

Читайте також:

У Герман таки був інфаркт: її врятував вчасний виклик лікарів

Герман зробили операцію через серцевий напад

У Ганни Герман стався інфаркт

Ганна Герман знепритомніла під час прямого ефіру у Шустера

Залиште свій коментар

Вибір редакції