Герман заявила, що Freedom House упереджено поставилася до України

Заступник глави АП зазначила, що висновки з боку Freedom House щодо демократії в Україні свідчать про відсутність у країни достатнього запасу міцності.

 Американська неурядова організація Freedom House упереджено поставилася до України, заявила заступник глави адміністрації президента Ганна Герман в ефірі одного з українських телеканалів.

"Я думаю, що Freedom House упереджено поставився до України", - заявила вона.

Нагадаємо, Freedom House нещодавно представила свій щорічний рейтинг демократичного розвитку. Відповідно до рейтингу свободи статус України знизився з "вільної" до "частково вільної".

Герман зазначила, що такі висновки з боку Freedom House свідчать про відсутність в України достатнього запасу міцності.

"Чому з нами наші сусіди іноді дозволяють собі говорити таким тоном, знаєте не те, що зверхнім, а таким очікувальним: А що вони зроблять? А як вони на це прореагують? Тому що ми не маємо ще сили, достатнього запасу міцності, тому що в нас слабенька економіка", - заявила Герман.

Заступник глави адміністрації президента підкреслила, що "ми маємо стати фортецею, щоб ніхто не міг кинути камінь нам у вікно".

Герман також зазначила, що Freedom House "теж мав якусь однобічну інформацію".

Нагадаємо також, що на думку експертів Freedom House до падіння рівня демократії в Україні призвели дії президента Віктора Януковича.

Читайте також:

Герман пообіцяла боротися за права українців у Росії

Freedom House: свободи в Україні стало менше

Росія очолила список авторитарних держав світу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: