ГПУ змінила статус Тимошенко з підозрюваної на обвинувачувану

Генеральна прокуратура змінила статус Юлії Тимошенко з підозюваної на обвинувачувану та взяла з неї підписку про невиїзд.

Генеральна прокуратура змінила статус Юлії Тимошенко з підозюваної на обвинувачувану та взяла з неї підписку про невиїзд.

"Я отримала постанову при притягнення в якості обвинуваченого, порушили кримінальну справу", - сказала Тимошенко, коли вийшла з будівлі ГПУ після більш ніж двогодинного допиту у понеділок, 20 грудня.

Тимошенко зачитала витяг з тексту постанови ГПУ, в які йдеться про те, що вона "діючи умисно в особистих інтересах, вирішила одноосібно прийняти рішення щодо використання коштів, що надійшли від продажу квот на викид парникових газів та мали цільове призначення на покриття видатків державного бюджету України з виплати пенсій".

"Все це дійсно нагадує абсурд і я розумію, що таким чином президент України розправляється зі своїм головним і єдиним конкурентом", – зазначила вона.

За її словами, їй обрали міру запобіжного захисту в якості підписки про невиїзд.

"Вони хочуть, щоб я не мала можливості їздити до людей в регіони, таким чином вони хочуть обмежити моє право на спілкування з людьми, але я навіть з такою підпискою завжди знайду можливості бути з людьми і підтримувати їх в ці непрості часи", - додала Тимошенко.

Як відомо, Тимошенко викликали на допит за звинуваченням у нецільовому використанні коштів, отриманих Україною в рамках Кіотського протоколу.

Читайте також:

Тимошенко вже зібрала сумку і готова йти до в'язниці

У Європі Тимошенко назвали другим Ходорковським

Тимошенко висунуть на здобуття Нобелівської премії

Генпрокуратура: Тимошенко – невиїзна

ВідеоГПУ змінила статус Тимошенко з підозрюваної на обвинувачувану

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: