Гриценко: Янукович зараз не підписав би "харківські угоди"

На думку голови комітету Верховної ради з питань національної безпеки і оборони, президент України вже зрозумів, що до стартегічних патнерів так не ставляться.

Президент України Віктор Янукович зараз не погодився б на підписання "харківських угод".

Таку впевненість висловив голова комітету Верховної ради з питань національної безпеки і оборони, лідер "Громадянської позиції" Анатолій Гриценко ефірі радіо "Свобода".

"Зараз він вже побачив: скільки вовка не годуй, а ранок вечора мудріший. Жодного кроку назустріч Україні Кремль не зробив. Жодного! І це вже Янукович побачив", - сказав Гриценко.

За його словами, Росія своєю політикою знищує українську економіку.

"Тому що так до стратегічних партнерів не ставляться. Не ставлять на коліна стратегічного партнера. А нас поставили як країну і в 2006 році, перекриваючи газ, і в 2009 році, перекриваючи газ, і плюс Януковича цим "харківським пактом" поставили ще раз на коліна у квітні минулого року", - вважає Гриценко.

Він також зазначив, що зараз влада виступає за Європу.

"Янукович особисто, Азаров і інші! З різних причин, але вони не хочуть йти до Митного союзу, і вони не хочуть бути підлеглими у Путіна", - зазначив Гриценко.

І наголосив, що і українські олігархи виступають за Європу, що є "величезним плюсом".

"Це означає, що якщо зараз країна консолідується і вистоїть той шалений тиск, який йде з боку Росії…, якщо ми вистоїмо так, як це зробили інші країни років 20 назад, тоді в нас прямий курс до Європи на десятиріччя вперед", - впевнений Гриценко.

Нагадаємо, у квітні 2010 року в Харкові влада України й Росії домовилися продовжити перебування Чорноморського флоту Росії в Україні до 2042 і прив'язати ціну оренди за його розташування до ціни на газ. Але фактично Україна не отримала вигоди - знижка на газ була тимчасовою. Президент Віктор Янукович заявляє про фактичну готовність матеріалів для подачі в суд щодо газових контрактів з Росією, які були підписа.

Читайте також:

Росія хоче забрати свій флот з Севастополя через газовий скандал

Гриценко: Україна потрібна Путіну для створення імперії

Рада відмовилась розривати "харківські угоди", щоб "віддячити" Росії за Крим

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: