Кияни стали на захист столичного парку на Дарниці

Місцеві мешканці нарікають, що парк на Дарниці хочуть знищити. Прокуратура у діях лісорубів криміналу не знайшла. Місцеві жителі готові прикувати себе до вцілілих дерев і собою врятувати життя зелені.

У столиці в районі Дарниця кияни захищають парк від вирізання. Взимку спиляли сосни. Навесні місцеві жителі висадили молоді садженці. Забудовник знищив і їх, засипавши майданчик щебенем. Прокуратура у діях лісорубів криміналу не знайшла. Місцеві жителі готові прикувати себе до вцілілих дерев і собою врятувати життя зелені.

Столітні сосни позрізали ще взимку. Місцеві активісти повисаджували молоді деревця. Вирубали і їх. Замість зелені насипали купи щебеню.

Місцеві жителі - проти знищення зелених насаджень. Активісти запевняють – забудовник отримав землю в оренду за підтримки міської влади.

Прокуратура Дніпровського району криміналу у діях лісорубів не знайшла. Справу закрили. Господарський суд столиці вимагає від мерії оформити власність на землю.

Власник ділянки працює в режимі секретності. Ночами, під прикриттям кремезних охоронців – скаржаться захисники парку. Із журналістами не спілкується. Тому активісти з Дарниці вимагають від влади припинити свавілля. У парку імені Малишка ще 20 гектарів лісу. Люди готові прикувати себе до вцілілих дерев.

Читайте також:

Київрада зупинила скандальну забудову Софії Київської і Лаври

ЮНЕСКО шоковане недбалим ставленням до архітектурних пам'яток Києва

Новий генплан забудови Києва: Хрещатик більше не чіпатимуть

ВідеоУ столиці і далі вирубують дерева

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: