Комуністи заплатять 5000 грн за людину, яка відірвала голову Леніну

КПУ хоче знайти ту "слабку та недалеку" людину, яка "обезголовила пам'ятник Леніну в селищі Балабіно, і покарати.

Запорізький обласний комітет Комуністичної партії України оголосив винагороду за піймання людей, які "обезголовили" пам'ятник Леніну в селищі Балабіно. Розмір винагороди становить 5000 грн.

"Реакція переважної більшості балабінців на цей акт вандалізму вкрай негативна. Війна з пам'ятниками - це доля слабких і недалеких людей. Проте прощати подібні витівки в жодному разі не можна", - зазначили в партії.

Нагадаємо, в ніч з 16-го на 17 вересня був обезголовлений пам'ятникЛенину в смт Балабіно Запорізького району Запорізької області.

Нагадаємо також, що Київська міська організація Компартії нещодавно вимагала "справедливого покарання" для групи молодих людей під керівництвом націоналіста Миколи Коханівського, які 30 червня 2009 року пошкодили пам'ятник Леніну в центрі Києва.

"Справедливе рішення суду (за статтею "вандалізм") буде тестом для нової влади в її здатності наводити лад у країні. А 4-5 років суспільно-корисних робіт відомих громадян у каменоломні з метою заготівлі матеріалу для відновлення пам'ятників будуть достатнім терміном для роздумів над запитаннями "Що таке патріотизм?" і "Що таке добре і що таке погано?", - заявили комуністи.

Читайте також:

За паплюження Леніна комуністи вимагають відправляти на каменоломні

На Запоріжжі обезголовили Леніна

У руйнуванні Леніна на Одещині комуністи звинуватили румунську агентуру

ВідеоКомуністи заплатять 5000 грн за людину, яка відірвала голову Леніну

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: