Львів заборонив масові акції на 22 червня

Відповідне рішення окружного адміністративного суду 21 червня прийнято за позовом Львівської міської ради.

Львівський окружний адміністративний суд дозволив проводити 22 червня у Львові тільки офіційні заходи. Відповідне рішення 21 червня прийнято судом за позовом Львівської міської ради.

"Суд задовольнив позов міськради і заборонив проводити у Львові 22 червня заходи, звичайно, крім тих, що передбачені розпорядженням міського голови і голови обласної держадміністрації", - повідомили у прес-службі міськради.

20 червня міськрада підготувала позов до суду, аби заборонити заходи 22 червня.

Начальник юридичного управління Гелена Пайонкевич заявила, що позов скеровано, оскільки міська рада отримала дві заявки на проведення заходів у Львові 22 червня у однаковий час і одному місці.

Перші заявки надійшли від Комітету "Євреї проти антисемітизму" та громадської організації "Євреї проти Гурвіца", а також громадської організації "Сокіл".

Загалом у справі розглядають заявки 9 організацій та об’єднань: організація "Євреї проти антисемітизму", організація "Сокіл", ЛОО ПП "Наша Україна", ЛОО ПП "Українська національна асамблея", ВГО "Руський рух України", Львівське міське відділення Всеукраїнського об’єднання ветеранів, ЛОО ПП "Україна соборна", ВГО "За Україну, Білорусь і Росію", Партія Сталіна.

Раніше у Львові створили громадський комітет проти провокацій на історичному ґрунті. 22 червня, у день початку Великої вітчизняної війни, представники громадських організацій Львівщини збираються вийти на вулиці для вшанування жертв війни та недопущення масових провокацій.

Крім того, у день початку Великої вітчизняної війни у Львові вирішили провести молебень за жертвами комуністичних репресій в Галичині 1939-1941 років.

Єврейські організації заявили про намір провести у Львові біля Пагорба Слави антифашистський мітинг. ВО "Свобода" вимагала цей мітинг заборонити.

Лідер комуністів Петро Симоненко нещодавно заявив, що комуністи хочуть ініціювати проведення конгресу інтелігенції проти фашизму у Львові. Намір приїхати в цей день до Львова також висловлював глава Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін, але пізніше заявив, що, швидше за все, не поїде, тому що не хотів би стати "учасником безчинства".

Нагадаємо, 9 травня після офіційних заходів біля Пагорба Слави та Марсового поля у Львові сталися зіткнення між представниками націоналістичних сил і представниками партій КПУ, "Родина", "Русское единство". У сутичках постраждали 17 людей. Загалом міліція за цими фактами порушила 5 кримінальних справ.

Читайте також:

22 червня до Львова поїде Партія Сталіна на чолі з "в.о. вождя"

Львів розвісить по місту держпрапори з жалобними стрічками 22 червня

Львів'яни 22 червня вийдуть на вулиці для недопущення провокацій

ВідеоСуд заборонив проводити акції У Львові

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: