На Тимошенко "повісили" зловживання ще на мільйон

Лідер "Батьківщини" знову наполягає, що не порушувала закон і заявляє про "абсурдні політичні репресії".

Лідер партії "Батьківщина", екс-прем'єр Юлія Тимошенко вийшла після допиту з Генеральної прокуратури із додатковим обвинуваченням в нанесенні збитків державі в сумі 960 тис. грн. Про це вона заявила після допиту на виході з відомства.

"Єдине, що вони мені додатково пред'явили, - це збитки державі - 960 тис. грн. Це ті комісійні гроші, які за конвертацію платив уряд Нацбанку. За конвертацію євро, що лежали на казначейському рахунку. І це називається збитками державі. Але вони не розуміють, що гроші, які лежать в НБУ, є теж державною власністю: в уряді вони були чи в НБУ, - це гроші державної власності, і тому ніяких збитків бути не може", - наголосила Тимошенко.

"Окрім того НБУ не отримує прибутку. І тому ці гроші відразу були перераховані в доходну частину бюджету. Це таке "спілкування" між урядом і НБУ. Перевищення доходів над видатками НБУ сплачується в доходну частину держбюджету", - пояснила лідер "Батьківщини".

У зв'язку з цим вона додала, що висунення такого звинувачення - "це не просто політичні репресії, а абсурдні політичні репресії".

Нагадаємо, 24 грудня генпрокурор Віктор Пшонка повідомив, що екс-прем'єра Юлію Тимошенко звинувачують у нецільовому використанні коштів за двома епізодами.

Один з них стосується придбання урядом Тимошенко 1 тисячі автомобілів для сільських лікарень. Також колишній главі уряду інкримінують нецільове використання коштів, отриманих в рамках Кіотського договору, на суму 180 і 200 мільйонів євро.

Читайте також:

Тимошенко шиють нецільову покупку машин для сільських лікарень

Генпрокуратура заборонила Тимошенко залишати місце проживання

Генпрокуратура збирала компромат на Тимошенко у США

ВідеоНа Тимошенко "повісили" зловживання ще на мільйон

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: