Націоналісти святкують день народження УПА

Українська повстанська армія святкує 68-му річницю з дня створення. У столиці акцій не передбачається.

14 жовтня УПА (Українська повстанська армія) відзначає 68-му річницю створення армії (1942).

Вже кілька років поспіль у цей час в столиці проходить марш УПА, приурочений до цієї дати. І він завжди перетворюється на справжнє свято комуністів і націоналістів, а також різних маргінальних і радикальних політиків.

У цьому році Київська міськдержадміністрація (КМДА) через суд має намір обмежити проведення масових акцій на Майдані Незалежності та вулиці Хрещатик 14 жовтня.

До КМДА надійшли повідомлення від організацій протилежних ідеологічних поглядів про проведення 14 жовтня масових акцій у центральній частині міста.

Зокрема, Комуністична партія України повідомила про намір провести в центральній частині міста заходи "на виконання закону "Про увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 рр.", а Всеукраїнське об'єднання "Свобода" - про Марш за визнання УПА.

Також надійшов ряд заявок від інших громадських і партійних організацій: громадської ініціативи "Миколина сотня", Української народної партії, Слов'янської партії, Української Всесвітньої координаційної ради, Конфедерації праці України та інших.

Заявлена кількість учасників - близько 50 тисяч людей.

"Майже всі організатори планують провести свої заходи в центральній частині Києва - на вул. Хрещатик та Майдані Незалежності", - відзначили в КМДА.

Представники київської влади та Головного управління МВС України в столиці зустрілися з організаторами заходів та запропонували їм провести мітинги в різних місцях. Зокрема, представникам "правих" політичних сил запропоновано провести акції за маршрутом парк ім. Т.Шевченка - вул. Володимирська - Софійська пл. - Михайлівська пл. А представникам "лівих" сил: Бессарабська пл. біля пам'ятника В.Леніну.

Однак, досягти компромісу з ініціаторами масових заходів не вдалося. Тому КМДА звернулася до суду з проханням обмежити проведення масових акцій на Майдані Незалежності та Хрещатику 14 жовтня 2010 року.

Нагадаємо, раніше Окружний суд Одеси своїм рішенням заборонив 14 жовтня проводити в місті акції вшанування героїв УПА. Це рішення було прийняте за позовом виконавчого комітету Одеської міської ради.

Читайте також:

На річницю створення УПА в Києві заборонять мітинги

Суд заборонив одеситам вшановувати УПА

У Львові портрети Бандери та Шухевича подарують кожній школі

У Львові день УПА відзначать розстрілом радянських вождів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: