Опитування: більшості українців не потрібна незалежність

На питання: "хотіли б ви бачити Україну незалежною державою через 20 років", тільки 48% українців відповіли позитивно.

Лише 48% українців через 20 років хотіли б бачити свою державу незалежною – решта бачить майбутнє держави у складі Росії або об’єднаної Європи.

Про це свідчать результати соціологічного опитування, проведеного Інститутом Горшеніна 14-15 серпня серед 1000 респондентів

Як повідомив директор Інституту Горшеніна Володимир Фесенко, відповідаючи на питання: "хотіли б ви бачити Україну незалежною державою через 20 років", тільки 48% опитаних відповіли позитивно. Інші респонденти відповіли таким чином: чверть з них хотіла б бачити Україну у складі Російської Федерації, кожен п'ятий хотів би бачити Україну у складі Євросоюзу.

Таким чином, "незважаючи на усі наші проблеми, більшість українців все-таки бачать Україну своєю державою і не хочуть втрачати незалежність, державність і хочуть жити в Україні", - зробив висновок Фесенко.

"Проте вони, нажаль, не задоволені сучасним станом розвитку української держави, і це серйозний негативний сигнал для влади", - додав він.

Водночас, за даними Фесенка, 75% опитаних гордяться тим, що вони є громадянами України.

Соціолог додав, що в порівнянні з даними торішнього опитування цей показник знизився на 2%, "в межах статистичної похибки". Водночас, кожен п'ятий українець (19%) не гордиться своїм громадянством, - розповів експерт.

Фесенко також розповів, що більше половини громадян України (58%) позитивно ставляться до факту проголошення незалежності України в 1991 році, але лише чверть населення відзначає це свято. Експерт пояснює це тим, що українське суспільство традиційно не відзначає політичні свята.

Читайте також:

Гімн України переклали 14 мовами нацменшин (відео)

Монумент Незалежності у Києві може обвалитися

Київська влада скасувала традиційний салют на честь Дня незалежності

Головною загрозою суверенітету України визнано її владу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: