Патріарх Кирило пообіцяв зближувати Україну з Росією

Патріарх визловився за необхідність подальшого розвитку взаємин українського, російського і білоруського народів, "які мають єдині історичні корені і духовну основу".

Патріарх Московський і всієї Русі Кирило пообіцяв робити все можливе для зближення українського, російського і білоруського народів. Про це він заявив 27 липня під час зустрічі з головою Верховної ради Володимиром Литвином.

Патріарх висловив сподівання, що його візити "сприятимуть об’єднанню людей". "Я вважаю себе послом Святої Русі, і робитиму все, аби відносини між Росією, Україною та Білоруссю зростали і розбудовувалися", - цитує патріарха прес-служба Верховної ради.

Окрім цього, він також висловив думку про необхідність подальшого розвитку взаємин українського, російського і білоруського народів, які мають єдині історичні корені і духовну основу.

У свою чергу спікер Володимир Литвин зазначив, що проблема об’єднання і подолання розколу є питанням "насамперед віруючих та ієрархів церков", висловивши переконання, що держава "ніколи не братиме на себе цю місію". "Це не справа держави, не справа влади", - заявив Литвин.

Нагадаємо, патріарх Кирило оголосив про свій намір щорічно зустрічати День Хрещення Русі (День пам'яті святого князя Володимира) в Києві. Таким чином, пастирські поїздки Кирила в Україну відбуватимуться мінімум раз на рік.

Читайте також:

Литвин не запросив патріарха Кирила освятити Верховну раду

Патріарх Кирило закликав українців подолати розбрат

Патріарх Кирило їздитиме до України щороку, а то й частіше

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: