Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Перший заступник мера Червоненко пішов у декрет

За законом Черновецький не зможе звільнити Червоненка з посади свого першого заступника, доки той перебуватиме в декреті.

Леонід Черновецький
Перший заступник глави Київської міськдержадміністрації Євген Червоненко йде в декретну відпустку по догляду за своїм сином. Про це він повідомив ЗМІ, розповідаючи про свої плани на найближче майбутнє.

"Хочеш розсмішити Бога, розкажи йому про свої плани. Леонід Черновецький має повне право скорочувати своїх заступників, я в цей час був на лікарняному, а зараз йду в декрет по догляду за дитиною", - сказав Червоненко.

Як відомо, Євген Червоненко став батьком 15 квітня 2008 року, його дружина Ніна народила хлопчика, якого назвали Альфредом.

Нагадаємо, прем'єр-міністр Микола Азаров 20 березня нараді з керівництвом Київської міськадміністрації висунув вимогу скоротити кількість зайвих посад перших заступників і заступників київського голови. "Скоротіть кількість нероб, чітко поставте перед кожним управлінням завдання. Залиште всього два перших заступники. Скоротіть кількість заступників, раціонально і чітко визначте відповідальність кожного заступника за певну ділянку роботи", - порекомендував він Черновецькому.

Після вимоги глави уряду "скоротити кількість нероб" у столичній владі мер прийняв рішення про скорочення чисельності своїх перших заступників з чотирьох до одного, заступників - з 14 до 7.

Зазначимо, що за законом Черновецький не зможе звільнити Червоненка з посади свого першого заступника, доки той перебуватиме в декреті.

Читайте також:

Черновецький звільнив Кільчицьку з київської мерії

Заступник Черновецького звільнився через радянські пам'ятники

Азаров нагадав Черновецькому, що його час пішов

Залиште свій коментар

=

Вибір редакції