Пукач стверджує, що вбив Гонгадзе випадково

Колишній адвокат Олексія Пукача вважає вбивство Георгія Гонгадзе замовним, при цьому сам екс-генерал намагається довести, що не хотів задушити журналіста.

Екс-генерал МВС Олексій Пукач, якого обвинувачують у вбивстві Георгія Гонгадзе, заявив, що він не хотів убивати журналіста, а стався "нещасний випадок". Про це розповів колишній адвокат Пукача Олег Мусієнко.

"Пукач стверджує, що попередньої змови між ним і його підлеглими не було, що він не хотів вбивати Гонгадзе, а просто хотів привести його в несвідомий стан. Але стався, як кажуть, нещасний випадок", - сказав Мусієнко газеті "КоммерсантЪ-Україна".

За його словами, спочатку Пукач здавив шию журналіста руками, однак від цього Георгій Гонгадзе не втратив свідомість.

"Тоді він (Олексій Пукач – прим. ред.) скористався ременем, але його пряжка потрапила на кадик Гонгадзе, і внаслідок того, що Пукач не розрахував зусиль, кадик провалився, лопнув, і настала миттєва смерть. Для Пукача це було несподіванкою", - розповів юрист.

При цьому Мусієнко упевнений, що вбивство Гонгадзе було замовним. Він повідомив, що має інформацію про те, хто ж насправді може стояти за злочином, але напряму назвати цю людину поки не вирішується.

Єдине, що зміг розповісти Мусієнко, - це те, що "до замовників цього злочину належить людина, яка в 1999-2000 роках перебувала у вищих ешелонах влади і була одним із кандидатів у президенти".

Між тим, не заперечуючи факт отримання "злочинного наказу", Олексій Пукач все ж таки намагається переконати слідство в тому, що вбивати журналіста він не хотів.

Мусієнко заявив, що у зв'язку з цим Пукач подавав клопотання про проведення очної ставки між ним і раніше засудженими за вбивство журналіста колишніми співробітниками МВС Олександром Поповичем, Валерієм Костенком і Миколою Протасовим.

Нагадаємо, 31 січня Печерський райсуд Києва не визнав вбивство Георгія Гонгадзе замовним і дозволив закрити справу проти Олексія Пукача у цій частині обвинувачення.

Читайте також:

Адвокат: Пукач уклав контракт зі слідством у справі Гонгадзе

Вдова Кравченка: мій чоловік така ж жертва спецслужб, як і Гонгадзе

Мельниченко: в Україні було б гарно вбити ще кількох журналістів

Пукач у тюрмі дивиться футбол і читає статті про себе

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: