Росія озброїть Чорноморський флот новими винищувачами

Чорноморський флот РФ незабаром розпочне оновлення тактичної авіації в тому ж руслі, що і почате нещодавно прискорене будівництво нових кораблів і підводних човнів.

Збройні сили Росії придбають 40 винищувачів Су-30СМ, 12 з яких поповнять авіацію Чорноморського флоту РФ. Про це повідомило джерело, близьке до Міноборони Росії.

За словами редактора журналу Moscow Defense Brief Михайла Барабанова, це найймовірніше - усю тактичну авіацію флоту нещодавно передали в ході армійської реформи в підпорядкування ВПС і єдина частина морських тактичних літаків залишилася в ЧФ, оскільки російсько-українською угодою про базування ЧФ в Криму в 1997 року передбачено, що авіація ЧФ підкоряється флоту.

Оновлення тактичної авіації ЧФ, укомплектованої старими тактичними бомбардувальниками Су-24, давно назріло, їх заміна на Су-30 лежить в тому ж руслі, що і почате нещодавно прискорене будівництво нових кораблів і підводних човнів для ЧФ, відзначив експерт.

Раніше повідомлялося, що відповідно до державної програми озброєння на 2011-2020 роки Чорноморський флот одержить нових 18 кораблів, зокрема 6 дизельних підводних човнів.

Як відомо, російський флот в акваторії України залишатиметься до 2042 року - продовження терміну його перебування в Криму стало можливим після підписання Харківських угод у квітні минулого року.

Читайте також:

Москва: Янукович обіцяв вирішити питання ЧФ РФ без шкоди для Росії

Російський адмірал: Росія ніколи не віддасть Севастополь

В Україні значно побільшало противників "Харківських угод"

Росія готова віддати землі ЧФ РФ під "чорноморський Давос"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: