Санаторій московської мерії топить у нечистотах кримську дачу Януковича

Адміністрація санаторію захопила каналізацію селища Санаторне і топить в нечистотах кримську резиденцію Віктора Януковича.

У селищі Санаторне на Південному березі Криму санаторій мерії Москви "Меллас" захопив селищну каналізацію і топить в нечистотах кримську резиденцію президента Віктора Януковича та елітний пансіонат Верховної ради.

У радянські часи санаторій "Меллас" складав єдине ціле з селищем Санаторне. Після розпаду Союзу селище і санаторій відійшли різним країнам, а колектор став своєрідною "спірною територією". Восени адміністрація санаторію розпорядилася забити в загальний колектор заглушку, а біля заблокованого колодязя каналізації поставили охорону.

В результаті продукти життєдіяльності 500 жителів селища Санаторне течуть з переповнених колодязів прямо в море.

Пояснити свої дії журналістам директор санаторію Костянтин Карпухін відмовився і відіслав до мера Москви Юрія Лужкова. "Я без листа, який ви повинні відправити до Москви, і який там повинні розглянути, не можу коментувати ситуацію. У мене є керівник", – заявив він.

Фекальне питання вже стало причиною міжнародного скандалу, який винесли на міжурядові переговори в один ряд з питаннями базування Чорноморського флоту і ціною на газ. Через каналізацію в невеликому кримському селищі швидко заворушилися українські чиновники – поряд розташована кримська резиденція президента України і елітний санаторій Верховної ради.

"Каналізація від кількох п'ятиповерхових будинків просто тече в море, в район самого санаторію "Меллас", який не дає підключитися, в район санаторію "Південний", ну і пробачте мене в район державних дач", - розповів мер Ялти Сергій Брайко.

Читайте також:

Ющенко не збирається відмовлятися від державної дачі

Онук Бандери поміняє звання Героя на дачу Януковича

Литвин "застопорив" перевірку законності передачі Януковичу "Межигір’я"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: