У дитинстві Янукович копав городи, а Тягнибок мріяв бути танкістом

Дивіться, якими відомі українські політики були у дитинстві.

Видання "Багнет" опубліковало дитячі фото відомих українських політиків.

"Політики теж були дітьми. Ходили в садок, навчалися в школах та інститутах. Дівчаткам мами зав'язували бантики, а хлопчики грали у "війнушку". Вони мріяли, ходили на перші побачення і, можливо, не всі з них хотіли стати президентами і прем'єр-міністрами", - пише видання.

Віктор Янукович

Президент України Віктор Янукович народився в 1950 році в селищі Жуковка, що неподалік від Єнакієво Донецької області. Коли йому було два роки, померла мама, батько пішов в іншу сім'ю, а маленький Віктор залишився з бабусею, що одержувала мізерну пенсію. За словами Януковича, коли він трохи підріс, то підробляв тим, що допомагав сусідам, наприклад, копати город.

Микола Азаров

Прем'єр-міністр Микола Азаров народився в російському місті Калуга в 1947 році. Люди, які знали політика в дитинстві, розповідають, що він був веселим і непосидючим. Навіть любив бешкетувати. Займався спортом: лижним і вільною боротьбою. Обігравав в доміно дорослих чоловіків.

Віктор Ющенко

Більш безхмарним було дитинство екс-президента Віктора Ющенка. Він народився 23 лютого 1954 року в селі Хоружівка Недригайлівського району Сумської області у родині вчителів. Односельці згадують, що маленький Вітя був маминим улюбленцем. Віктор Ющенко згадував, що його батьки завжди берегли традиції українського народу і його привчили. Тяга до бджільництва - від батька і його друзів. Як розповів брат екс-президента Петро Ющенко, у них був учитель малювання, який теж навіював хлопцям любов до бджільництва. У дитинстві Ющенко мріяв стати археологом.

Юлія Тимошенко

Політики в дитинстві_18
Багнет
Юлія Тимошенко
Юлія Тимошенко народилася 27 листопада 1960 року в Дніпропетровську. Жила з мамою скромно, у звичайній двокімнатній квартирі в п'ятиповерхівці. Батько пішов із сім'ї, коли дівчинці було три роки. Вихованню дочки багато часу він не приділяв.

Сама Тимошенко згадувала, що в її дитинстві було багато материнської любові і ніжності. Сама себе екс-прем'єр назвала "небитою дитиною". Тимошенко дружила здебільшого з хлопцями і грала у "війнушки", а потім ходила в саднах, які мама замазувала зеленкою.

Юрій Луценко

Екс-міністр внутрішніх справ з'явився на світ у 1964 році в Рівному. У дитинстві кращим другом Юрія Луценка був його старший брат, а улюбленими іграшками - солдатики. У дитячі роки Юра не мріяв стати міліціонером, хлопчик марив професією лісника.

Леонід Черновецький

Майбутній мер Києва з'явився на світ в Харкові в 1951 році. Ріс Льоня з мамою. Як зізнався сам "Космос", школа стала для нього серйозним випробуванням. Але вже в 14 років він пішов на роботу слюсарем-складальником на авіаційний завод.

"Але середню освіту отримати було треба - у Радянському Союзі без цього не можна було. Тому повернувся в школу і отримав атестат зрілості", - розповів Черновецький.

Олег Тягнибок

Політики в дитинстві_11
Багнет
Олег Тягнибок
Як і личить справжньому українському націоналісту, лідер ВО "Свобода" народився у Львові в 1968 році. За розповідями Тягнибока, у його родині завжди панувала атмосфера патріотизму. Навіть подарунки йому приносив не радянський Дід Мороз, а "Святий Миколай".

У дитинстві Тягнибок мріяв стати танкістом, але завадив високий зріст. У результаті націоналіст пішов по стопах батька, який був видатним спортивним лікарем. Щоправда, політика в підсумку відвернула Тягнибока від лікарської практики.

Віталій Кличко

Боксер і політик з'явився на світ в 1971 році в Киргизстані, де служив його батько-військовий.

"Ми виросли в сім'ї військового. Батька перекидали з гарнізону в гарнізон, і за цей час ми змогли побачити півсвіту: від Тянь-Шаню до Чехословаччини. Гарнізон - це дуже цікавий і своєрідний світ, який був розташований далеко від сіл чи міст. Населені пункти часто мали не звичайні назви, а засекречені номери", - розповів він про своє з братом дитинстві.

У зв'язку з переїздами маленькому Віталіку довелося вчитися постояти за себе - адже хлопці не завжди спокійно сприймають появу новачка на своїй території.

Читайте також:

До "кровосісів" Азаров додав ще одне творіння - "вальс гопака" (відео)

Янукович зміг вимовити слово "археологія" лише з четвертої спроби

Тимошенко поскаржилася японцям на диктаторський режим Януковича

Тягнибок: Москва боїться мертвого Бандеру

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: