Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У рамках заходу "Повстанців з минулого" спершу відбувся бій між солдатами радянської армії та німецької. Далі упівці воювали з радянськими бійцями.

10 жовтня до 68-річниці УПА в Горіховому Гаї, парку Львова, патріотично настроєні громадяни відтворили ймовірну сцену з бойового життя УПА – "Повстанці з минулого".

Ініціатори заходу, Товариство пошуку жертв війни "Пам'ять" та Центр досліджень визвольного руху, змогли залучити достатньо людей до участі в ньому.

Під час відтворення "Повстанців з минулого" спершу відбувся бій між солдатами радянської армії та німецької. Далі упівці воювали з радянськими бійцями. Захід зібрав чимало глядачів.

Нагадаємо, 10 жовтня, у Львові до 68-ї річниці створення Української Повстанської Армії відбувся традиційний марш "Слави Української Повстанської Армії".

У ньому взяли участь близько 100 людей одягнених у форму бійців УПА, які пройшли колоною з макетами зброї по центральних вулицях міста скандуючи: "Слава Степану Бандері!" і "Слава Українській Повстанській армії!"

Попереду учасників маршу йшов оркестр і на конях їхали два вершники з державним і червоно-чорним прапором. До учасників маршу приєдналися близько 200 місцевих жителів, а спостерігали за ним близько 1 тисячі людей.

Маршували учасники національно-визвольних змагань, представники громадських організацій, члени клубів військово-історичних реконструкцій, одягнені та споряджені у військові однострої періоду боротьби УПА.

Читайте також:

У Львові пройшов марш слави УПА

У Львові під повстанські пісні УПА вбивали "енкаведистів"

Партія регіонів висуне в мери Львова шанувальника УПА

На Прикарпатті відкрили пам'ятник автору Заповідей українського націоналіста

Залиште свій коментар

Вибір редакції