У Львові Януковичу подарували тільник

Президент завітав до львівського аеромобільного полку, отримав подарунки від військовослужбовців і пообіцяв забезпечити соціальний захист військових.

Президент Віктор Янукович 27 травня у Львові відвідав 80-й окремий аеромобільний полк. Президент зустрівся з особовим складом полку, подякував військовослужбовцям за службу і отримав від них у подарунок тільник десантника.

"Традиції, які започатковані вашими попередниками, воїнами-десантниками у часи Великої Вітчизняної війни, ви продовжуєте", – сказав Янукович. Президент зазначив, що попри економічну кризу держава подбає про соціальний захист військових.

"Сьогодні країна перебуває у складному економічному становищі, тому що країну, як і весь світ, зачепила криза. Незважаючи на це, уряд України буде виділяти достатньо коштів, щоб утримувати військові частини і забезпечити соціальний захист військовослужбовців. Вже й червні ми виконаємо рішення щодо покращення умов соціального захисту військовослужбовців України. Це буде один із перших кроків", – сказав Янукович.

Разом із президентом військових привітав міністр оборони Михайло Єжель.

Командир 80-го окремого аеромобільного полку полковник Віктор Капучинський вручив президентові у подарунок набір, до якого увійшли тільник, берет та знак командира полку.

Як повідомив Капучинський, уряд виділив 13 млн грн на соціальний захист військовослужбовців, вже з червня будуть підвищені оклади. Командир полку повідомив, що для 80-го окремого аеромобільного полку президент пообіцяв кошти на оновлення повітряно-десантної техніки, тренажерів, та на закупівлю парашутів, на яких будуть займатися військовослужбовці.

Як повідомлялося, 27 травня Віктор Янукович відбув з робочою поїздкою у Львів. Під час поїздки президент ознайомиться з ходом підготовки об'єктів до проведення в Україні фінальної частини Євро-2012, зокрема, аеропорту і стадіону.

Це перший візит Януковича у Львів з моменту обрання президентом. Янукович планував здійснити робочу поїздку у Львівську область 19 квітня, проте візит був перенесений.

Читайте також:

У Львові націоналісти прорвали кордон до Януковича

Януковича у Львові зустріне Цар Медвед

Янукович поїхав у Львів на Раду регіонів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: