У Верховній раді побільшало працьовитих депутатів

Віце-спікер ВР Микола Томенко констатував, що ситуація з відвідуваністю у парламенті значно покращилася. Однак все ж таки 28 нардепів жодного разу не взяли участь у пленарних засіданнях.

Заступник голови ВР Микола Томенко повідомив, що з вересня по жовтень 7 сесії 6-го скликання 69 народних депутатів не пропустили жодного пленарного засідання. З них - 24 нардепи представляють Партію регіонів, 17 – БЮТ, 6 – з Блоку Литвина, 4 – КПУ, 6 – НУ-НС та 12 позафракційних.

Політик нагадав, що згідно ст. 26 регламенту ВР, перед відкриттям кожного пленарного засідання проводиться реєстрація депутатів особисто на підставі пред'явлення посвідчення депутата та підтвердження своєї присутності власноручним підписом, а також за допомогою електронної системи.

"28 народних депутатів жодного разу не взяли участь у пленарних засіданнях, що відбулися з 7 вересня по 21 жовтня. Тобто, пропустили 20 засідань", - водночас наголосив Томенко.

Він пояснив цей факт, насамперед, тим, що із цих 28 народних депутатів – 9 (Геннадій Васильєв, Василь Горбаль, Володимир Демішкан, Микола Джига, Микола Злочевський, Григорій Ілляшов, Ігор Калєтнік, Дмитро Саламатін та Микола Шершун) є сумісниками, які займаються іншою роботою, а їхні картки активно голосують у парламенті.

Загалом, за інформацією Томенка, серед найбільших "прогульників" 17 депутатів з Партії регіонів (Рінат Ахметов, Г.Васильєв, Сергій Васютін, Андрій Веревський, В.Горбаль, Володимир Демидко, В.Демішкан, М.Джига, М.Злочевський, Г.Ілляшов, Сергій Кий, Олександр Лєщинський, Володимир Мальцев, Орест Муц, Д.Саламатін, Василь Стельмашенко, Юрій Чертков), 8 – з БЮТу (Гарегін Арутюнов, Олександр Буряк, Сергій Веліжанський, Степан Глусь, Костянтин Жеваго, Іван Куровський, Євген Сігал, Антон Яценко) та по одному з Блоку Литвина (М.Шершун), КПУ (І.Калєтнік) та НУ-НС (Ігор Гуменюк).

Читайте також:

Депутатів планують позбавляти мандатів за прогули

Рейтинг злісних прогульників ВР очолили регіонали

Найбільшими депутатами-"ледарями" стали Ахметов та Жванія

Більшість депутатів прогуляли робочий тиждень

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: