Влада надасть Московському патріархату податкові пільги

Будівництво найвищого в Європі православного собору, який будує в Києві УПЦ МП, звільнять від сплати податків. Податкові пільги також отримають організації, які зробили благодійні внески в будівництво.

Депутати від Партії регіонів пропонують парламенту внести зміни до Податкового кодексу. Текст документу депутати хочуть доповнити пунктом про те, що до здачі в експлуатацію кафедрального собору Московського патріархату усі кошти і пожертвування, передані на будівництво об'єкту, не підлягають оподаткуванню на прибутки фізичних осіб.

Як відомо, біля станції метро "Либідська" в Києві Українська православна церква Московського патріархату почала будувати найвищий в Європі православний храм Святого Воскресіння заввишки 120 м. Це значний комплекс на 22 тис. кв. м, в якому, окрім собору на 5 тисяч прихожан, проектувальники запланували резиденцію митрополита, численні офіси, гімназію, духовно-просвітницький центр, готель для паломників, телестудію, конференц-зал на 1 тисячу осіб, спорткомплекс і підземний паркінг на 126 місць.

Законопроект "регіоналів" у разі його прийняття також звільнить від обкладення ПДВ операції з постачання товарів, послуг і будівельно-монтажних робіт, ввезення на митну територію України товарів (послуг), у тому числі устаткування і матеріалів для будівництва собору. Не обкладатимуться ПДВ і операції за наданням добродійної допомоги для спорудження храму.

Також на період будівництва собору від оподаткування прибутку будуть звільнені ті підприємства і організації, які направлять не менше 50 відсотків свого прибутку на будівництво об'єкту.

Суми коштів або вартість товарів і виконаних робіт, добровільно перераховані платниками податку на прибуток підприємств, включаються до складу витрат, що враховуються при розрахунку прибутку таких платників.

Нагадаємо, депутати Київради виділили 11 млн гривень на будівництво Свято-Воскресенського кафедрального собору Української православної церкви Московського патріархату (УПЦ МП).

Міськрада, що схвалила проект, рекомендувала підняти собор над рівнем сусідніх транспортних розв'язок. Представники міської влади заявляли, що мають намір підтримувати будівництво, серед іншого, відремонтувавши під'їзні шляхи та інженерні мережі.

Читайте також:

Московський патріархат попросив у Януковича Херсонес

Черновецький відродить у Києві культуру і займеться історією нацменшин

Московський патріархат побудує храм на фундаменті Десятинної церкви

Януковичу дорікнули за надмірну увагу до Московського патріархату

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: