Янукович переплутав "Буковель" і Буковину (аудіо)

Президент запропонував провести зимові Олімпійські ігри на Буковині,  але потім виправився та заговорив про карпатський курорт.

Президент Віктор Янукович під час засідання Ради регіонів у Львові переплутав гірськолижний курорт "Буковель", що знаходиться в Івано-Франківській області, та історичну назву Чернівецької області - Буковину.

Нагадаємо, під час засідання глава держави запропонував присутнім ухвалити рішення про подачу заявки на проведення зимових Олімпійських ігор 2022 року на Буковині, оскільки там створені добрі умови для проведення змагань.

Втім, відразу після цього Янукович перестав згадувати Буковину та заговорив про Карпати.

Після засідання заступник голови Адміністрації президента Ганна Герман уточнила, що глава держави мав на увазі гірськолижний курорт "Буковель", а не Буковину. Водночас, на думку Ганни Герман, в неточності Януковича не варто шукати сенсації, бо "Буковель", хоч і знаходиться на території Івано-Франківської області, але на межі із Чернівецькою.

Нагадаємо, раніше Янукович вже кілька разів плутав дати, історичні постаті та назви. Зокрема, він плутав дату створення Чорноморського флоту РФ.

Раніше президент плутав Косово із Сербією і Чорногорією, а Північну Осетію - з Південною, Балаклею з Балаклавою, називав російського письменника Антона Чехова українським поетом, а поетесу Анну Ахматову - Ахметовою.

Читайте також:

Янукович осоромився в Брюсселі: сплутав усю географію (аудіо)

Янукович переплутав дату створення Чорноморського флоту Росії

Янукович назвав львів'ян "кращим геноцидом країни"

ВідеоЯнукович переплутав "Буковель" і Буковину

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: