Янукович підписав закон про повернення в школи 11-річної освіти

Підписаний президентом документ запроваджує 11-річний термін навчання в школі з одночасним введенням обов’язкової дошкільної освіти.

Президент Віктор Янукович підписав закон, який запроваджує 11-річну систему повної загальної середньої освіти, а також обов'язкову дошкільну освіту. Про це повідомила прес-служба глави держави.

Верховна рада ухвалила даний закон 6 липня. За відповідне рішення проголосували 248 народних депутатів за мінімально необхідних 226.

Законом передбачено, що строк отримання повної загальної середньої освіти становить 11 років, у тому числі в загальноосвітніх навчальних установах 1-го ступеня (початкова школа) - 4 роки, 2-го ступеня (основна школа) - 5 років, 3-го ступеня (старша школа, як правило, із профільним напрямком навчання) - 2 роки.

Крім того, згідно з документом, дитина може отримувати дошкільну освіту в родині до досягнення 5-річного віку, а держава має забезпечувати обов'язкову дошкільну освіту дітей старшого дошкільного віку.

Також законом передбачено виключити із закону про середню освіту положення, відповідно до яких тривалість навчального року в загальноосвітніх навчальних установах 1-го ступеня не може бути меншою як 175 робочих днів, 3-го ступеня - 190 робочих днів, без урахування часу на здачу перевідних і випускних іспитів.

Читайте також:

У школи повернулась 11-річна освіта

З 1 вересня школярі будуть вчитися і по суботах

Опозиція: 11-річку повернули заради спільного з Росією підручника історії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: