Янукович звільнив "ющенківських" генералів

У запас звільнено генерал-полковника Андрія Пшеничного, генерала Миколу Маломужа, генерала Олександра Кіхтенка та генерал-полковника Богдана Пилипіва.

Президент Віктор Янукович звільнив з військової служби в запас генерал-полковника Андрія Пшеничного, генерала Миколу Маломужа, генерала Олександра Кіхтенка та генерал-полковника Богдана Пилипіва.

Відповідні укази 11 жовтня були оприлюднені на сайті глави держави.

Пшеничного, Маломужа і Пилипіва було звільнено у запас за станом здоров'я, Кіхтенка - за власним бажанням. Всі вони зберігають право носіння військової форми одягу.

Нагадаємо, Микола Маломуж за часів президента Віктора Ющенка очолював Службу зовнішньої розвідки України, але був звільнений з цією посади Віктором Януковичем в червні 2010 року. У той же час Янукович призначив Маломужа своїм позаштатним радником.

Андрій Пшеничний у той час обіймав посаду першого заступника голови Служби зовнішньої розвідки.

Також відоме прізвище генерала Олександра Кіхтенка, який за Ющенка командував Внутрішніми військами МВС і був звільнений Януковичем у квітні 2010 року. До речі, Кіхтенко також надавав підтримку Ющенку під час політичної кризи 2007 року, яка завершилася розпуском парламенту і достроковими виборами. У 2008 році Кіхтенко став фігурантом рейтингу 200 найвпливовіших українців.

Богдан Пилипів у серпні цьгого року був звільнений Януковичем з посади першого заступника начальника ГУ - командувача Внутрішніх військ МВС.

Читайте також:

Українці не вірять, що армія здатна їх захистити

У Запоріжжі відтворюють армію УНР

Янукович призначив начальником розвідки чоловіка Олени Лукаш

Янукович доручив Льовочкіну контролювати армію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: