Держборг США перевищив 100% ВВП

Обсяг державної заборгованості США досяг 14,58 трлн доларів, тоді як ВВП найбільшої у світі економіки в 2010 році склав лише 14,53 трлн доларів.

За даними Міністерства фінансів США, після підвищення гранично допустимої планки заборгованості, державний борг у США перевищив 100% від обсягу валового внутрішнього продукту (ВВП) країни.

Відразу після набуття чинності відповідного закону 2 серпня, адміністрація у Вашингтоні взяла нові кредити.

У результаті обсяг державної заборгованості США досяг 14,58 трлн доларів, тоді як ВВП найбільшої у світі економіки в 2010 році склав лише 14,53 трлн доларів.

Як повідомлялося, 2 серпня Конгрес США підвищив максимально допустиму планку заборгованості, яка досі перебувала на рівні 14,3 трлн доларів, і завдяки цьому запобіг неплатоспроможності країни.

Після тривалих суперечок демократи і республіканці знайшли компроміс, згідно з яким допустима планка держборгу може бути поступово підвищена мінімум на 2,1 трлн доларів за умови, що протягом найближчих 10 років держава заощадить понад 2,4 трлн доларів.

Востаннє обсяг держборгу у США перевищував обсяг ВВП у 1947 році.

Нагадаємо, загальний зовнішній борг України перевищує 80% ВВП (близько 120 мільярдів доларів), але найбільша частина цього боргу відноситься до зобов'язань перед зарубіжними материнськими банками або компаніями.

Читайте також:

Moody's і Fitch підтвердили рейтинги США

Від дефолту США врятувало скорочення військових видатків

Підвищення ліміту держборгу США зміцнило долар

Сенат США підтримав проект по держборгу, запобігши дефолту

Обама підписав закон про держборг, дефолт відкладено

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: