Економіку Лівії відновлюватимуть після революції 10 років

Лідер лівійських повстанців прогнозує, що відновлення економіки та інфраструктури Лівії після війни триватиме не менше 10 років.

Відновлення економіки Лівії після антиурядової революції триватиме, як мінімум, 10 років, заявив керівник стабілізаційної команди Перехідної національної ради (ПНР), головного керівного органу лівійських повстанців Ахмед Джехані.

За його словами, інфраструктура Лівії перебувала в жалюгідному стані ще до початку революції. Для ПНР основне завдання розблокувати всі лівійські активи за кордоном, розмір яких може перевищувати 100 млрд доларів, зазначив Джехані.

Напередодні Рада Безпеки ООН схвалила ініціативу розблокувати 1,5 млрд дол. активів Муаммара Каддафі. Очікують, що початковий транш в 500 млн дол. буде найближчим часом направлений на невідкладні гуманітарні потреби лівійського народу.

"Нам потрібно багато часу, як мінімум, декада для відновлення економіки", - заявив Джехані.

Виробництво нафти, основного експорту Лівії, впало з 1,6 млн барелів на день до конфлікту до нинішніх 100 тис. барелів.

Джехані також зазначив, що іноземна допомога буде необхідна, проте будь-який проект дій повинен бути затверджений парламентом.

"Багато фінансових інститутів висловили намір і бажання надати нам допомогу, і ми розглянемо всі пропозиції", - резюмував він.

Читайте також:

Завершення конфлікту у Лівії не здешевить нафту

Росія може втратити мільярди "нафтових" доларів через підтримку Каддафі

Азаров: українську економіку гальмує Лівія

ВідеоВідновлення економіки та інфраструктури Лівії триватиме не менше 10 років

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: