"Київенерго" витратить 300 млн гривень на оновлення тепломереж столиці

У столиці починається масштабна модернізація теплових мереж. "Київенерго" планує прокласти понад 25 кілометрів нових труб.

"Київенерго" планує вкласти близько 300 мільйонів гривень у теплопостачання столиці. Про це повідомив перший заступник технічного директора, головний інженер компанії Юрій Гладишев.

"Ми плануємо вкласти в тепловий бізнес по реконструкції і модернізації систем теплопостачання близько 300 млн грн. Також ми плануємо прокласти більше 25 км нових трубопроводів, хоча, за нашими розрахунками, цього недостатньо. Для того, щоб повністю задовольнити потреби Києва в цій області, необхідно прокласти близько 500-700 км трубопроводів", - сказав Гладишев.

Крім того, "Київенерго" планує реконструювати 28,7 км мереж. На це компанія виділила близько 179,8 млн грн. Модернізація теплових мереж в першу чергу проводитиметься в житлових масивах Борщагівки, там запланована перекладака 3 ділянок теплових мереж централізованого опалювання, а також гарячого водопостачання загальною протяжністю 2,7 км. Також на Троєщині 4 ділянки, протяжність - 5 км; на Біличах - 3 ділянки, протяжність - 1,1 км.

Як відомо, більша частина акцій "Київенерго" (50%+1) знаходяться у власності держави. Фактичне ж управління компанією здійснює фірма ДТЕК, яка належить Рінату Ахметову (володіє 39% акцій "Київенерго").

Читайте аткож:

"Київенерго" буде використовувати газ з Чорноморського шельфу

Ахметов отримає контроль над всією енергетикою Києва

Столичні тепломережі здадуть в оренду на півстоліття

Уряд виділив 5,6 млрд гривень на реформи ЖКГ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: