Москва хоче взагалі відмовитись від транзиту газу через Україну

Прем’єр РФ Володимир Путін нагадав, що завершене будівництво першої нитки газопроводу "Північний потік", і наступного року буде введена в експлуатацію друга нитка.

Росія зацікавлена у відмові від транзиту газу. Про це заявив прем’єр РФ Володимир Путін у Москві за підсумками засідання Комітету з питань економічного співробітництва Українсько-російської міждержавної комісії.

Путін нагадав, що завершене будівництво першої нитки газопроводу "Північний потік", і наступного року буде введена в експлуатацію друга нитка, що дозволить не платити за транзит 54 мільярдів кубометрів газу.

"Потім зробимо "Південний потік", і нікому теж не платитимемо. Ми зацікавлені у тому, щоб піти від транзитних країн взагалі", - заявив російський прем’єр.

За його словами, зараз ведуться відповідні переговори про поставки газу до Китаю, теж без посередників.

Нагадаємо також, як стало відомо після закінчення переговорів прем’єрів РФ та України, Росія не буде міняти ціну на газ для України.

Під час переговорів Путін заявив, що в разі підвищення тарифу на транзит газу через Україну зросте і його ціна.

"Ціна і транзит один від одного залежать. Якщо буде підніматися в односторонньому порядку транзит, одночасно буде підніматися і ціна", - сказав він.

Читайте також:

Путін поспівчував Україні через зростання цін на нафту

"Нафтогаз" пообіцяв не підвищувати ціну газу для населення

Росія не пішла на поступки Україні: газ подорожчає до 500 доларів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: