Firefox 3.5 став найпопулярнішим браузером в світі

Firefox 3.5 обігнав Internet Explorer 7 і 8, які домінували на комп'ютерах користувачів.

Mozilla Firefox 3.5 став найпопулярнішим браузером в світі. Про це пише Mashable. Відповідно до статистики, зібраної сайтом StatCounter, Firefox 3.5 обігнав Internet Explorer 7 і 8, які домінували на комп'ютерах користувачів.

Такий висновок був зроблений за результатами обробки сервісом StatCounter даних, зібраних на трьох мільйонах сайтів. Останню версію Firefox і обидві версії Internet Explorer полюбляють приблизно однакова кількість користувачів - трохи більше 20 відсотків від всієї аудиторії, проте вперше за весь час свого існування Firefox почав лідирувати.

Втім, якщо скласти кількість користувачів обох версій IE, картина знову стане попередньою - їх все ще в два рази більше, ніж прихильників Firefox.

Інша аудиторія (менше 10 відсотків) продовжує користуватися Opera 9.6, Safari 4 і Google Chrome, який активно набирає популярність.

За даними Net Applications, у листопаді цього року частка Firefox на світовому ринку браузерів перевищила 25 відсотків. Десятивідсотковий кордон цей браузер, що з'явився в 2004 році, перетнув у березні 2006 року.

Нагадаємо, Microsoft розпочала розробку Internet Explorer 9. Деякі таємниці нової версії браузера представники корпорації відкрили на конференції Professional Developers Conference 2009.

Вихід IE9 очікується у 2011 році. Як розповів президент підрозділів Microsoft Windows і Windows Live Стівен Синофські, нова версія програми працюватиме значно швидше за своїх попередниць.

Читайте також:

Microsoft розпочала розробку Internet Explorer 9

У Windows 7 знайшли "дірку" для DoS-атак

Google анонсував прискорювач Інтернету

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: