Містер Бін підмінив іспанського прем'єра на сайті голови ЄС

Хакери тимчасово розмістили на головній сторінці сайту, присвяченому головуванню Іспанії в ЄС фото Містера Біна, натякаючи на його схожість з іспанським прем'єром.

Хакери атакували сайт, присвячений іспанському головуванні в Євросоюзі. Через вразливість у системі безпеки сайту на ньому з'явилася фотографія комічного персонажа Містера Біна.

Містер Бін, роль якого вже 20 років виконує британський комік Роуен Аткінсон, вітав відвідувачів головної сторінки знаменитої усмішкою і словом "привіт". Після повідомлення про злом багато користувачів вирішили переконатися в підміні на власні очі, у зв'язку з чим ввечері 4 січня сайт eu2010.es був практично не доступний.

Тим часом представник іспанського уряду підкреслив, що сайт не був зламаний, як стверджували іспанські ЗМІ. Невідомі жартівники за допомогою міжсайтового скріптінгу справді підмінили зображення головної сторінки на обличчя британського коміка, але на збереження інформації це не позначилося.

Зазначимо, що жарти з приводу схожості прем'єр-міністра Іспанії Хосе Луїса Родрігеса Сапатеро і Містера Біна не нові. Особливо популярно це порівняння в опонентів політика-соціаліста.

Нагадаємо, Іспанія, яка вже чотири рази ставала на чолі Євросоюзу, буде головувати в ЄС до липня 2010 року.

Читайте також:

Новий процесор Intel вдалося розігнати майже до 7 гігагерц

Через 10 років мобільний буде проектувати голограми та керувати роботами

Британці замінять лампочки на шпалери, які випромінюють світло

За 2009 рік у світі було продано телевізорів на 101 мільярд доларів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: