Опубліковані нові фото загадкового племені у нетрях Амазонки

Раніше фото цього племені вже з'являлися в газетах, але зараз вченим вдалося наблизитися максимально близько і зробити з вертольота низку знімків.

Невідоме_плем'я_1
uncontactedtribes.org
Фото, зроблене літальним апаратом
 У пресі опубліковані нові, детальні фотографії одного з племен, що живе в повній ізоляції в нетрях Амазонки на кордоні між Перу і Бразилією.

Як повідомляється, знімки були зроблені бразильським управлінням у справах індіанців (FUNAI) та благодійною організацією Survival International.

Раніше фото цього племені вже з'являлися в газетах, але на цей раз вченим вдалося наблизитися максимально близько і зробити з вертольота знімки, на яких можна розглянути одну з родин індіанців, які з подивом дивляться на фотографа і літальний апарат.

Характерною рисою цього племені є те, що вони вистригають волосся спереду, а ззаду залишають їх довгими. Крім того, у чоловіка тіло пофарбовано червоною фарбою. Всі члени сімейства озброєні ножами, списами і луками.

Нові знімки також дозволили краще проникнути в побут цих індіанців.Зокрема, видно, що позаду них стоять корзини з фруктами і овочами, а також рибою та дичиною, накриті банановим листям. У громаді живуть, за приблизними підрахунками, близько 150 чоловік. У них є вироби з металу, наприклад, ножі. Крім того, дослідники помітили у них каструльку.

Вчені-антропологи припускають, що ці люди є нащадками рабів, схоплених під час так званої каучукової лихоманки XIX-XX століттях. Рабів змушували працювати в нестерпних умовах, і деяким з них вдавалося втекти. Вони ховалися глибоко в нетрях Амазонки, та їхні нащадки живуть там до цих пір.

Правозахисники побоюються, що індіанцям загрожує небезпека і намагаються привернути до їхнього захисту уряди різних країн. Плем'я живе на кордоні Перу і Бразилії, а нелегальна вирубка лісу на території Перу може викликати переселення племен, що призведе до кривавих конфліктів за природні ресурси і землю.

Крім того, зустрічі з представниками зовнішнього світу зазвичай закінчуються для невідомих племен фатально - в індіанців немає імунітету до звичайної застуди та іншим поширених хвороб.

Всього, за даними вчених, на Амазонці живе 67 племен, які не мають постійного контакту із зовнішнім світом.

Нагадаємо, відомий режисер Джеймс Кемерон минулого року заявив про плани зняти фільм про індіанців амазонського племені ксікрін-каяпо, яке бореться за збереження своїх поселеннь.

Читайте також:

Індійське плем'я просить Джеймса Камерона врятувати їх "планету"

Познайомившись з амазонським племенем, місіонер став атеїстом

У будинку шамана, який "посвятив" Моралеса в президенти Болівії, знайшли 350 кг кокаїну

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: