Створено будильник, який дозволяє приголубити віртуальну тваринку

Ви можете пальцем помацати віртуальних панду, равлика, маленького чоловічка чи морську істоту, коли забажаєте.

У Японії випущений гаджет, який дозволяє людям приголубити істот, яких в природі не існує. Мова йде про віртуальних домашніх вихованців, але тепер вони не просто вимагають турботи про себе - їх можна помацати, почухати, полоскотати і навіть штовхнути.

Суть в отворі. Він призначений для того, щоб періодично засовувати туди вказівний палець і гладити тваринку. Найцікавіше, що все, що відбувається всередині коробки ви будете бачити на екрані. Це означає, що і ваш палець відобразиться в цифровому вигляді та на моніторі ви помилуєтесь тим, як він рухається. Користі практично ніякої, але дуже весело.

Називається новинка Tuttuki Bako Augmented Reality, її основна функція - годинник з будильником. Пристрій працює від трьох батарейок AAA і коштує близько 45 доларів.

Взаємодія з цим гаджетом чимось нагадує клітку з хом'яком або папужкою, куди його господар просовує крізь грати палець, щоб пограти з маленьким звіреням.

Тільки в Tuttuki Bako Augmented Reality все це відбувається в електронному форматі. Та й хом'ячка тут немає, а є панда і равлик. Крім того, побавитися можна з морськими мешканцями і крихітним чоловічком.

Читайте також:

Німецькі діти гратимуться з психічно хворими іграшками

Австралійські феміністки образилися на "пульт управління жінкою"

У Росії з'явилися в продажу іграшкові моджахеди

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: