У Британії зібрали найневдаліші назви доменів

Корпорації, які зареєстрували домени, що потрапили до книги, не звертали увагу на те, що назви сайтів звучать двозначно.

У Великобританії видана книга "Дурли: як-як вони назвали сайти?" ("Slurls: They Called Their Website What?"), Автор якої Енді Гельдман зібрав понад 150 невдалих доменних імен, пише The Daily Telegraph.

Корпорації, які зареєстрували домени, не звертали увагу на те, що назви сайтів звучать двозначно. Такі доменні імена Гельдман називає "slurl" - від "slur URL" ("компрометуючий URL"). Українською мовою це можна приблизно перекласти як "дурли".

Так, компанія Les Bocages зареєструвала доменне ім'я lesbocages.com ("лесбійські клітки"), британська фірма La Drape, що торгує покривалами, назвала свій домен ladrape.co.uk ("зґвалтування хлопця"), а колектив дизайнерів Speed of Art здогадався зареєструвати сайт speedofart.com ("швидкість пука").

Майже одночасно з публікацією книги телерадіомовна корпорація BBC розкрила список доменів, якими вона володіє. Серед них виявилися сайти з такими неочевидними назвами, як bestmurders.co.uk ("кращі вбивства") і desperaterussianhousewives.co.uk ("відчайдушні російські домогосподарки") в тому числі. Передбачається, що на 154 домени, якими володіє BBC, було витрачено як мінімум кілька тисяч фунтів стерлінгів.

Читайте також:

В Інтернеті запущено перший кириличний домен ".рф"

У власників доменів в Рунеті перевірять паспорти

Один з найдорожчих доменів світу Sex.com виставили на продаж

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: