В додаток до iPhone потрапила дитяча порнографія

Новий скандал навколо Apple, цього разу – сексуального характеру. До онлайн-магазину компанії потрапило дитяче порно.

Порно в BeautyMeter
Порно в BeautyMeter. Фото з softsailor.com
До онлайн-магазину App Store, в якому більше 50 тисяч додатків для iPhone і iPod Touch, потрапили еротичні фотографії малолітніх дівчат.

App Store відомий тим, що стороннім розробникам не так просто потрапити туди зі своїми програмами через ретельний відбір, який проводиться фахівцями Apple.

Проте з невідомих причин цензори змогло пропустити в каталог додаток, що містить дитячу порнографію. Програма BeautyMeter поширюється безкоштовно. В неї доволі примітивний функціонал - вона дозволяла користувачам проглядати фотографії, завантажені іншими користувачами, і оцінювати їх зовнішній вигляд за такими параметрами, як обличчя, тіло і одяг.

Після того, як додаток був викачаний більше 5000 разів, наглядові журналісти Інтернет-ресурсу Krapps помітили, що в базі даних зображень BeautyMeter присутні еротичні фотографії дівчат явно молодших за 18 років, що ставило під питання законність поширення подібного програмного забезпеченя.

Розробник програми компанія Funnymals вже заявила, що не має фізичної можливості перевіряти весь контент, що завантажується користувачами. За їхніми словами, під час покупки BeautyMeter автоматично зберігається ідентифікаційний номер кожного користувача iPhone, що дозволяє відстежувати поширювачів протизаконного контента.

Через декілька годин після появи інформації в App Store додаток все-таки був видалений, проте жодних офіційних коментарів від Apple все одно не надійшло.

Читайте також:

Apple вибачилася за "садистську" гру "потряси дитину"

Хакери зламали новий iPhone OS 3.0

Microsoft виділив для порно окремий домен

Керівників Google судять за ролик зі знущаннями над дитиною

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: