ВООЗ визнала, що мобільні телефони викликають рак мозку

Група міжнародних експертів віднесла мобільні телефони до класу 2B: це означає, що вони можуть сприяти розвитку у людини раку.

Міжнародна комісія у складі експертів з різних країн, проаналізувавши кілька десятків досліджень, дійшла висновку, що використання мобільних телефонів людьми дійсно може призводити до раку головного мозку.

Члени комісії проаналізували зв'язок між захворюванням на рак у людей і типом електромагнітного випромінювання, яке йде від мобільних телефонів, мікрохвильових печей і радарів.

За результатами вивчення експериментів комісія віднесла мобільні телефони до класу 2B. Це означає, що мобільні пристрої можуть представляти небезпеку з точки зору захворювання на рак. До цього ж класу входять пестициди групи DDT і вихлопні гази від автомобільного двигуна.

Дані висновки суперечать минулорічним результатам, які не показали точного зв'язку між використанням мобільного телефону і виникненням раку головного мозку у хворого.

Тим не менш, наголосили медики, такої можливості не можна виключити, оскільки у жодному з досліджень період спостереження за пацієнтом не перевищує десяти років. Таким чином, виключати появи ракової пухлини у більш віддаленій перспективі не представляється можливим.

Міжнародне агентство з вивчення ракових захворювань входить до Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ), тому висновок комісії буде передано до ВООЗ та органів з охорони здоров'я країн світу для ознайомлення і можливого видання нових інструкцій з використання мобільних телефонів.

Читайте також:

"Вбивцями" сексу стали мобільні телефони і ноутбуки

Склад Coca-Cola нажахав онкологів - напій провокує рак

Інтенсивне користування Інтернетом змінює головний мозок

Сидяча робота в офісі на 40% підвищує ризик ранньої смерті

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: