Японці розробили 3D дисплеї, для яких не потрібні спеціальні окуляри

Sharp презентувала новий 3D дисплей для мобільних телефонів, котрі дають тривимірне зображення без спеціальних окулярів. Невдовзі інновацію застосують для телевізорів.

Японська компанія Sharp продемонструвала новий 3D дисплей, для якого вже не потрібні окуляри.

Рідкокристалічний дисплей діаметром 7,5 сантиметрів, на який потрібно дивитися з відстані 30 сантиметрів, тепер дозволить бачити на мобільних пристроях анімацію і фото в тривимірному зображенні.

А в майбутньому ця технологія може бути застосована й для телевізорів, заявив представник Sharp Есуке Хасегава.

На даний момент нова технологія 3D добре працює тільки при певній відстані між екраном і глядачем.

Сьогодні багато виробників вже продають телевізори, які дозволяють отримувати тривимірне зображення, проте для всіх них поки необхідні спеціальні окуляри.

3D телевізори були вперше представлені найбільшими японськими виробниками в жовтні 2009 року на виставці IT-технологій і електроніки CEATEC Japan 2009 в Токіо. Sony, Toshiba, Panasonic, Sharp продемонстрували, що суперництво за розміри екрана, якість зображення і низькі ціни залишилося в минулому.

Ще одне нововведення - "жестовий" пульт. Телевізорам нового покоління не потрібен звичайний пульт, вони можуть управлятися дистанційно за допомогою рухів руки. Одним рухом руки на відстані від екрану можна міняти ракурс зображення, перемикати канали.

Читайте також:

Двоє фотографів здійснили навколосвітню подорож за 80 секунд

З Байконуру стартував "Союз" з новим екіпажем МКС

Вчені довели, що льодовиковий період не є причиною вимирання мамонтів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: