Більшість американських школярів не можуть показати на мапі свою країну

Лише половина опитаних учнів змогли в правильному порядку за зменшенням площі розташувати Північну Америку, США, Каліфорнію та Лос-Анджелес.

Більш як половина учнів початкових і середніх шкіл США не знає про географічне положення своєї країни.

Про це йдеться у результатах дослідження, проведеного американським міністерством освіти.

Лише половина опитаних учнів четвертого класу змогли в правильному порядку за зменшенням площі розташувати Північну Америку, США, Каліфорнію та Лос-Анджелес. Знання географії продемонстрували лише третина юних учасників дослідження.

Зі слів професора географії університету штату Пенсільванія Роджера М. Даунса, така ситуація пояснюється тим, що вчителі в сучасних школах приділяють більше навчального часу математиці і читанню на шкоду історії, географії та іншим природничим і гуманітарним наукам, знання яких складніше перевіряти за допомогою стандартизованих тестувань.

"(Так як) аудиторний час стає все більш дорогим і дефіцитним товаром, географія, а також інші предмети, такі як історія і мистецтвознавство, губляться в цій безвиграшній грі з високими ставками на тести", - заявив Даунс.

Як зазначається, за результатами подібних досліджень, проведених у минулому році, лише близько третини опитаних учнів могли визначати відстані на географічній карті.

Читайте також:

У США будуть фотографувати обіди школярів

Учені вивели нову формулу вдалих сімейних стосунків

Жителі англомовних країн визнані найбільш доброзичливими

Геймер продав нирку заради гри World of Warcraft

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: