Гаїтяни заперечують викрадення дітей американцями: малюків віддали добровільно

Батьки гаїтянських дітей віддали їх місіонерам, які пообіцяли, що дадуть дітям добру освіту й не заперечуватимуть проти їхніх контактів з рідними.

Батьки декількох гаїтянських дітей, яких американські місіонери намагалися вивезти з країни в кінці січня, зізналися на суді, що віддали їх добровільно.

Про це заявив адвокат обвинувачених Авіол Флоран. За його словами, свідчення батьків говорять про те, що громадяни США не порушували закон. Адвокат упевнений, що суддя вирішить закрити цю справу.

Деякі батьки раніше зізнавалися журналістам в тому, що віддали своїх дітей добровільно. За їхніми словами, місіонери пообіцяли, що діти зможуть отримати гарну освіту. Крім того, родичам дозволили їх відвідувати в майбутньому.

Слухання у цій справі, на якому були присутні батьки кількох дітей, відбулося у вівторок, 9 лютого. Суддя вже допитав майже всіх американців. Лідер групи, Лора Сілсбі на судовому засіданні у вівторок не була присутня.

Нагадаємо, десять американців (п'ять чоловіків і п'ять жінок) були затримані 29 січня 2010 при спробі перетнути кордон Гаїті та Домініканської республіки з групою з 33 дітей.

Повідомлялося, що у них не було при собі ні дозволу батьків на вивіз неповнолітніх, ні документів, що підтверджують їх усиновлення.

На початку лютого громадянам США, які є членами баптистської благодійної організації зі штату Айдахо, були пред'явлені звинувачення у викраданні і створення злочинного співтовариства. Самі американці заявили, що везли неповнолітніх до притулку в Домініканській республіці.

За їхніми словами, вони керувалися благими намірами, намагаючись врятувати дітей із зруйнованої в результаті землетрусу країни.

Потужний землетрус стався на Гаїті 12 січня 2010. В результаті цієї катастрофи практично повністю була зруйнована столиця держави, місто Порт-о-Пренс. За останніми даними, число жертв землетрусу вже досягла 230 тисяч чоловік.

Читайте також:

Затримані 10 американців, які незаконно вивозили дітей з Гаїті

Більше ста дітей-сиріт з Гаїті привезли до Нідерландів для всиновлення

З лікарень Гаїті торговці "живим товаром" крадуть дітей

Президент Гаїті констатував знищення своєї країни

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: